Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Halk arasında yaygın olan fakat hakkında pek bilgi sahibi olunmayan sabun büyüsü çalışmalarım içerisinde yer alan fakat ne amaçla ve nasıl uygulandığının bilinmemesinden dolayı diğer çalışmalara nazaran çok tercih edilmeyen bir çalışmadır. Rağbet görmemesinde ki en büyük etken ilk olarak hakkında tam bilgi sahibi olunmaması, ikinci olarak bu çalışmayı uygulayabilen medyum sayısının çok az olmasıdır.

Sabun büyüsünün asıl amacı size zarar veren, haksızlık eden, düşmanlık eden, maddi-manevi zarara uğratan, hayatı size zindan eden kişilere karşı önlem almanızdır. Tüm iyi niyetinize rağmen bu tavır ve eylemlerine karşı kendinizi savunma şansınız kalmamışsa bu çalışma gerçekleştirilebilinir. Sabun büyüsünün iki ucu keskin bıçaktır. Bu işlem uzman biri tarafından hazırlanmamışsa ve uygulama aşamasında tek bir hata dahi yapılmışsa çalışmayı yaptıran da, çalışmanın yapıldığı karşıda ki kişi ya da kişiler de büyük zararlar görebilir. Hatta bu zarar en kötü ihtimallere dahi yol açabilir. Bu nedenle böyle bir durumda uzman bir medyumdan yardım almanız sizin yararınıza olacaktır.

Merak eden insanların doğru bilgiyi alması açısından bu büyünün nasıl yapıldığını tarif edecek olursam;

Sabun büyüsü yapılırken kullanılan sabun hiç bir kimyasal madde içermemelidir. Tercih edilen sabun genellikle %100 katıksız katran yada kükürt sabunudur. Ben varlıkların kükürt kokusundan aldıkları haz nedeniyle kükürt sabununu tercih etmekteyim. Hazırlık yapılırken sabun kaynar bir suda tamamen eritiyine kadar ocakta bekletilir. İçine önceden hazırlanan 6 ile 10 arasında farklı bitki, bir mezardan alınan bir çay kaşığı kadar toprak, okunmuş su, horoz kanı, size zarar veren kişiye ait herhangi bir parçası ya da fotoğrafı suya katılır. Bu sırada bir tahta kaşık yardımı ile su karıştırılarak iyice kaynamaya devam ettirilir. İçindeki su ve kan tamamen buharlaşıncaya kadar kaynadıktan sonra ocaktan alınarak özel bir kalıba konularak 1 gün kadar buz dolabında bekletilerek donmaya bırakılır.

1 gün sonunda sabunun üzerine bir dikiş ipinin ucuna kiriş ipi bağlanarak sabunun önünden arkasına 7 adet dikiş atılır ve düğüm 7 defa bağlanır. Bu aşamada yapılacak özel okumalar vardır. Elde edilen sabun artık sabun büyüsü olarak kullanılmaya hazırdır. Daha sonra bu sabun bir denize atılmalıdır. Deniz olmayan yerde nehir ya da göl de olabilir. Suya atılan sabun suda yavaş yavaş eriyecektir. Sabun eridikçe size zarar veren kişiler, düşmanlarınız ya da size haksız edenler karşınızda aynı şekilde eriyecektir ve himayeniz altına girecektir.

Bu işlemi düşmanlarınıza karşı galibiyet için, size haksızlık edenlere karşı güçlenmek için, ticari olarak zarara uğratanları bertaraf etmek için, aile içinde size karşı sorunlar oluşturanlar için, toprak ya da alacak-verecek davalarınız için, iş yerinizde ya da yaşadığınız yerde size zarar verenleri yola getirmek için ve daha bir çok amaç için yaptırabilirsiniz.

Çok sık olmasa da yer yer özel müşterilerim için uyguladığım bu çalışmadan gerçekten çok iyi geri dönüşler almaktayım. Bu işlemde 3 gün garantisi vermemekteyim. Yaşadığınız duruma göre karşı tarafın 15 gün ile 30 gün içerisinde size karşı tutumunun değiştiğinin göreceğinizi garantisini vermekteyim. Sabun büyüsünde 30 gün sonunda yapacağımız analizle istenilen sonuç alınamazsa ödemenizin %50’sini iade etmekteyim.

Content Protection by DMCA.com

Yazar hakkında

tibet administrator

Bu sitenin tüm yasal hakları saklıdır.