Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Herkesin hayatında en az bir kerede olsa telaffuz ettiği, duyduğu ya da şahit olduğu büyü papaz büyüsüdür. Yapılışı açısından kolay, hemen hemen her problemde amaca uygun olarak hazırlanabilmesi ve tüm büyülerden daha fazla hızlı ve etkili olması nedeniyle papaz büyüsü bir çok müşterimin tercih ettiği bir büyü olmaktadır.

Papaz büyüsü yapılış amacına göre ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü olarak yapılabileceği gibi intikam büyüsü ve hatta ölüm büyüsü olarak dahi yapılabilinmektedir. Eğer gerçekten acı çekmişseniz ve size haksızlık edilmişse papaz büyüsünü bazı müşterilerim için intikam amacıyla uyguluyor olsam da ölüm ve haksız yere acı çektirmek yerine kesinlikle uygulamamaktayım. Teklif bile etmeyin.

Türkiye’de gerçek manada papaz büyüsü yapabilen medyum sayısı bir elin 5 parmağını geçmez. Belki başka büyülere papaz büyüsü adı verebilirler ama gerçek papaz büyüsünü yapabilen profesyonel medyum sayısı çok azdır. Çünkü papaz büyüsü yapabilmek için bir defa çok iyi derece dil bilmek gerekmektedir. Bu dillerin hangi diller olduğunu burada yazmayı uygun görmüyorum. Bununla birlikte papaz büyüsünde kullanılan araç-gereçlerin, malzemelerin ve diğer eşyaların Türkiye’de satışı yasaktır. İçinde kimyasallar, hayvan parçaları, özel bitkiler vs. bu eşyaların temini neredeyse imkansızdır. Ancak yurtdışından ya da Türkiye’de yasadışı satış yapan kişilerden el altından bunlar temin edilebilinir. Bu sebeple birisi size papaz büyüsü yaptığını iddia ediyorsa lütfen kullandığı malzemeleri sorun. Eğer kullandığı şeyler bakkalardan, normal aktarlardan satın alınabilen şeylerse o kişi kesinlikle papaz büyüsü yapmıyordur. Başka bir şey yapıp adına papaz büyüsü diyordur ya da hiç bir şey yapmayıp ya sizi kandırıyor.

Tüm bunlardan sebep papaz büyüsü en hızlı, en etkili ve diğer çalışmalara nazaran fiyatı daha yüksek olan bir çalışma yöntemidir. Papaz büyüsünde hazırladığım işleme 10 yıl garanti veriyorum çünkü bu işlemin başka medyum ya da hocalar tarafından bozulması neredeyse imkansızdır.

 

Content Protection by DMCA.com

Yazar hakkında

tibet administrator

Bu sitenin tüm yasal hakları saklıdır.