Ne tür çalışamalar uygulanıyor?

Ne tür çalışamalar uygulanıyor?

Uyguladığım çalışmaların hiç birisi internet de okuduğunuz şekilde vefk, muska, yıldızname vs. safsatalardan değildir. Bu tür şeylerin büyüyle ya da garantili medyumlukla uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur ve tamamen yalandan ibarettir. Tüm bu yazılar, söylemler ve düşünceler hayal ürünüdür ve bunları yaptığını iddia eden kişilerin tek amacı insanların mağduriyetleri ve üzüntüleri üzerinden yalan ve sahtekarlıkla para kazanarak mesleğimizi kirletmektir.

Bu tür yazılar yazarak insanları kandırmaya çalışan kişiler dinin içine medyumluğu sokarak birilerine hoş gözükmeye çalışsalar da böyle bir şey yoktur. Büyü tüm dinlerde günah kılınmıştır. Büyücülükte aynı şekilde haramdır. Ne var ki, büyü yapılmadan ayrılan hiç bir çift tekrar bir araya gelmez ya da boynunuz da bir kağıt parçası taşıyarak hiç kimse size bağlanmaz. Büyü yapılmadan hiç kimse bir muskayla size aşık olmaz. Lütfen bunları aklınızdan çıkartın.

Süslü cümlelerle ya da kendilerine ait olmayan fotoğraflarla medyum olduğunu iddia eden, sosyal medyada çeşitli paylaşımlar yapan ve internet sitelerinde medyumluğa dair yazılar yazan bu dolandırıcılara karşı dikkatli olmak gerekmektedir. Bu kişilere başvuran ve sonuç alan tek bir kişi bile yoktur. Açtıkları çeşitli internet siteleriyle kendilerine ait iyi yorumlar yapmakta, başka insanları karalamaktalar. Lütfen bilinçli olun.

Hiç kimseyi kandırmanın manası yok; benim çalışmalarımın tamamı büyüdür. Olay fazlasıyla basittir: Müşterim benden sonuç ister, paramı öder ve bende ona hayalini kurduğu mutluluğa ulaşması için garantili olarak yardım ederim. Daha fazlası değil…

Uyguladığım büyülerin tamamı özel uygulama ve yöntemlerle birlikte bazı varlıkların yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Kişilerin iradesi tamamen ellerinden alınmakta ve büyünün yapıldığı kişi ya da kişiler probleminiz artık her neyse bunun çözümü için sizin talebiniz doğrultusunda hazırlanır ve uygulanır. Burada sorulması gereken soru “Ne tür çalışmalar uygulanıyor?” değil, “Dolandırılmadan gerçekten sonuç alır mıyım?” olmalıdır. Sorunun cevabı ise; Evet! Sadece internet sitesi açıp medyum olduğunu söyleyen ama kim olduğu belli olmayan çetelere başvurmak yerine, resmi vergi levhalı, yeri yurdu belli olan, fatura kesen, yaptığı çalışmalara garanti veren ve arkasına duran ben ve benim gibi meslektaşlarıma başvurduğunuz takdir de sonuç almamanız için hiçbir sebep yoktur. Aksi takdir de acı ve üzüntünüzün yanına bir de maddi kaybınız ve dolandırılmanız söz konusu olucaktır.

Yazar hakkında

tibet administrator