Medyumlara ait siteler

Medyumlara ait siteler

Bir çok danışanımdan “Medyum X, Medyum Y tarafından dolandırıldım, internet sitelerinde ki yorumlara aldandım.” dolandırıldıklarına dair şikayetler almaktayım. Bu şikayetin yapılması gereken kişi ben değilim. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken şey en yakın karakola ya da adliyeye giderek suç duyurusunda bulunmanız gerekmektedir. Alın terinizle kazandığınız paranızı dolandırıcı ve sahtekarlara kaptırmamak için hukuk yoluyla mutlaka hakkınızı aramalısınız.

Bu konuda danışanlarımı ve insanları onca kez uyarmış olmama rağmen ne yazık ki insanlar internette yer alan medyum tavsiyesi, medyum önerileri, medyum şikayetleri vb. site isimleriyle açılan ve medyumlar hakkında yorumların yer aldığı sitelerden buldukları ve sözüm ona medyum olduğunu iddia eden kimi insanlar tarafından kandırılmaya devam etmekteler.

Bu siteleri açanlar yine medyum olduğunu iddia eden kişilerin kendileridir. Sizce hangi aklı selim kişi ya da kişiler işi gücü bırakıp bu tür medyum siteleri açarlar? Ya da böylesine hassas olan ve gizli kalması gereken büyü çalışmalarında kim bir medyuma başvurup da işi gücü bırakıp bunu internet sitelerinde yazar? Tabi ki hiç kimse gereksiz yere böyle zaman kaybı olan şeylerle uğraşmaz. Bu medyumlar bu tür paravan siteler açarak kendilerini övmekte, rakiplerini karalamakta ve bu şekilde kendilerine müşteri bulmaktalar.

İnternet de okuduğunuz hiçbir yorumun geçerliliği yoktur. Aradığınız medyum hakkında araştırma yaparken eğer internet yorumlarına aldanarak o medyuma başvurursanız %99 hüsrana uğrayacak ve maddi olarak kayıp yaşayacaksınız. Bu tür yorumları yapan kişilerin gerçek kişiler olmadığını, yapılan olumlu yorumların hepsinin aynı medyum isimler olduğunu ve kendilerine rakip gördükleri diğer tüm herkesin isimlerin karalandığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Birbirleriyle bu şekilde anlamsız ve manasız bir kavganın içerisindeler. Gerçek bir medyumun bu tür şeylere ihtiyacı olmadığı gibi böyle düzenbazca şeyler yapmak için vakti de yoktur.

İNTERNET ÜZERİNDEN MEDYUM BULUNMAZ!

Yaşadığınız acıların ve problemlerin sona ermesi için hayallerinizi emanet ettiğiniz hoca ya da medyumu internet de bulmanız nerdeyse imkansızdır. Gerçekten medyumluk yetileri olan medyum sayısı bir elin beş parmağını geçmez Ben ya da bir başka medyumu araştırırken internet üzerinden değil o medyuma danışmış ve sonuç almış canlı-kanlı insanlarla yüzyüze iletişim kurmanız gerekmektedir.

Başvurduğunuz medyumu isterse tüm her yerde övsünler hiç fark etmez; mutlaka vergi levhasını, resmi kayıtlı iş adresini, ofis adresini ve çalışma izin belgesini sorgulayın. Eğer bunlardan bir tanesi dahi eksikse o kişi tamamen illegal olarak çalışan ve yine %99 ihtimalle medyum olmayıp kendisini medyum gibi tanıtan bir kişidir, dolandırıcıdır. İleride maddi-manevi kayıp yaşamamak için gideceğiniz hocaya internet üzerinden başvurmak yerine ofisine giderek danışmanlık alın. Bu sayede hem hayallerinizi hem de paranızı korumuş olursunuz.

Yazar hakkında

tibet administrator