Medyum arıyorum ne yapmalıyım?

Medyum arıyorum ne yapmalıyım?

Medyum arıyorum diye arattığınız zaman karşınıza çeşitli medyum siteleri çıkmaktadır. Bu siteler sahtekar medyumlara ait sitelerden ibarettir. Gerçek medyumların böyle sitelerle işi olmaz. Bu tür siteler açarak kendisine kurban seçen dolandırıcı medyumlar insanların hayalleriyle ve duygularıyla oynamaktadır.

Peki medyum arayan birisi ne yapmalıdır?

Medyum arayanlar öncelikle o medyumu internet sitelerinden araştırarak bulmamalıdır. O sitelerde okuyacağınız medyum yorumlarının hiç birisi gerçek yorum değildir. Seçtiğiniz medyuma gitmeden önce o medyuma giden gerçek kişilerle görüşmelisiniz. Medyumunuzu seçmeden önce mutlaka garantili medyum mu yoksa dolandırıcı medyum mu bunu iyi analiz etmelisiniz. Vergi levhası var mı? Yasal iş yeri adresi var mı? Çalışma izni var mı? Kaç yıldır bu işi yapıyor gibi bir çok sorunun cevabını iyice araştırmalısınız.

Şayet garantili medyum arıyorsanız artık aramanıza gerek yok çünkü doğru adrestesiniz. %100 sonuç garantisi ve para iade garantisi sunan tek medyum benim. Eğer işim şansa kalsın ya da sitelerde okuduğum yorumlara inanıyorum diyerek medyum olduğunu iddia eden dolandırıcılara başvurursanız sonu hüsran olucak ve keşke diyeceksiniz. Geç olmadan doğru medyumu seçin ve kararınızı verin.

Yazar hakkında

tibet administrator