Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü üç amaç için yapılır.

1- Geri getirme büyüsü olarak
2- Bağlama büyüsü olarak
3- Soğutma büyüsü olarak

Kaşık büyüsü işlemi için de meşe ağacından ya da şimşir ağacından üretilmiş olan 2 adet kaşık temin edilir. Bu ağaçlar dışında bulunacak kaşıkların hiç bir anlamı yoktur. Unutulmamalıdır ki büyü çalışmaları için maddelerin, malzemelerin ve materyallerin çok büyük önemi vardır. Eksik bir ufak gereç dahi tüm çalışmayı geçersiz kılmaya yetecektir. Bu nedenle diğer çalışmalar gibi kaşık büyüsü için de temin edilecek kaşıklar buna uygun olarak temin edilmelidir.

Temin edilen bu kaşıklar geri getirme büyüsü olarak mı yoksa bağlama büyüsü mü olarak  kullanılacak, bu belirlendikten sonra kaşıkların saplarının iç kısmına medyum tarafından işlemin yapılacağı kişilerin fotoğrafları, üzerine şifrelenmiş bazı simgeler, kişilerin enerji boyutunda ki şifreli bilgileri bir hayvanın kanıyla yazılır. Bu hayvanın hangi hayvan olduğunu söylemeye gerek görmüyorum. İşin ehilleri zaten bilmektedir. Mürekkep, kimyasal başka bir madde ya da herhangi başka bir sıvı kullanılmamalıdır.

Hazırlanan kaşıklara bazı okumalar yapılarak kaşıkların oyuk kısmı birbirine gelecek şekilde kiriş ipiyle belli sayı kadar çevrilir ve belli sayı kadar düğümlenir. Daha sonra kaşıkların baş kısımları eritilmiş bal mumuna batırılarak bir süre bekletilir. Bu süre içerisinde de bazı okumalar yapılır ve kaşıklar kaptan çıkartılarak mumun donması beklenir. Bu sayede kaşıklar geri getirme büyüsü ya da bağlama büyüsü maksadı ile genel manada kaşık büyüsü olarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

Çalışma sonunda kaşıklar gömülmelidir. Gömüldükten sonra sizden ayrılan kişi 72 saat içerisinde her ne şekilde, her ne koşulda, kiminle, nerede olursa olsun mutlak suretle sizi arayacaktır. Sizi aradıktan sonra ya da size bir şekilde ulaştıktan sonra lütfen kişiyle iletişim kurmadan önce bana ulaşın. İletişimden önce beraber bir yol belirleyelim. Bağlama büyüsü olarak tesir gösterdiğinde ise 3 gün içerisinde sevgilinizin, eşinizin, nişanlınızın size sarf ettiği sözler, bakışları, hareketleri, yakınlığı başlayacaktır ve 1 hafta içinde tam tesir oturacaktır.

Ayrılık büyüsü için ise tüm bu uygulamalar aynı şekilde uygulanırken tek fark kaşıkların oyuk kısımları değil, dış kısımları birbirine bakacak şekilde yani kaşıklar ters gelecek şekilde uygulanır. Bal mumu yerine domuz yağı kullanılır ve ayrıca yapılan okumalar tamamen farklıdır. Yapılış amacı kişilerin arasını bozmak ya da ayırmak içindir.

Çalışma sonunda aynı şekilde gömülme sağlanır ve 72 saat içerisinde o kişilerin ansızın kavga ettiklerini ve yol ayrımına düştüklerini mutlaka göreceksiniz ya da duyacaksınız. 72 saat de başlayan tesirden tam sonuç bazen 15 gün ile 30 günü bulabilir. Uzun yıllar devam eden birlikteliği bir anda yok etmek mümkün değildir. Bu en fazla 30 gün kadar zaman alacaktır. O kişileri yakından ya da uzaktan izlediğinizde, takip ettiğiniz de ya da haber aldığınızda sonucu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Content Protection by DMCA.com

Yazar hakkında

tibet administrator

Bu sitenin tüm yasal hakları saklıdır.