Hakkımda

Bendeniz Medyum Tibet gerçek adıyla Serhat Barman 1979’da Hollanda’da dünyaya geldim. Medyumluk hislerimle çocuk yaşta tanıştım. Önceleri beni korkutan bu duruma zamanla alıştım ve zaman geçtikte sizlerin göremediği ama ben ve benim gibilerin gördüğü cinni varlıklar hayatımın bir parçası oldular.

Bu dönem içerisinde babam ile birlikte ayakkabı mağazımızı işletirken ek gelir olması amacıyla 1999 – 2004 yılları arasında Amsterdam’da ki bir çok ünlü şehir cafelerinde kahve ve tarot falları bakarak medyumluğa başladım. Özellikle Türk müşterilerimden gelen yoğun talepler üzerine kişilere özel çeşitli işlemler hazırlayarak çalışmalarımı devam ettirdim. İşlem hazırladığım kişilerinden çok iyi geri dönüşler almaya başlayınca fal ve büyü çalışmalarıma ağırlık verdim ve esnaflık hayatıma son vererek yalnızca medyumluk mesleğine yöneldim.

Medyum Tibet adını okuduğum Tibet’in Ölüler Kitabı’ndan etkilendikten sonra kendime uygun gördüm ve takma ad olarak bu ismi seçtim. Yıllardan beri de bu isimle anılıyorum. Hatta öyle ki aile bireylerim dahi yer yer bana Tibet diye sesleniyorlar. 🙂

Çeşitli sebeplerden dolayı ablam ve annem ile birlikte 2007 yılında Türkiye’ye geri dönüş sağladık. Bir süre Bursa’da ikamet ettikten sonra 2012 yılında temelli olarak Antalya’ya yerleştik. Bu zaman zarfında Türkiye’de çeşitli cafelerde su bakımı, fal bakımı ve ilişki analiz uzmanlığı yaptıktan sonra kendi müşteri çevremi oluşturarak vergi levhası aldım ve resmi olarak kendi iş yerimi açtım.

İş yerim Alanya Vergi Dairesi’ne kayıtlı olarak şu anda Antalya/Alanya’da faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin bir çok yerinden müşterilerim ve ziyaretçilerim var. Kişiler yanıma gelerek, telefonda ya da uzaktan çalışmalarla hizmet almaktalar. İnsanlar sonuç aldıkça birbirlerine öneriyorlar ve doğal olarak çalışmalarım çok yoğun ilgi görüyor. Ağırlıklı olarak yapılan başvurular sevgili problemleri, eş problemleri, aile içi geçimsizlik sorunları, ayrılık ya da bağlılık sorunları gibi problemlerden oluşuyor. Bu problemleri 1 gün ile 3 gün içerisinde kesin olarak çözüyorum. 1 hafta içinde de değişimi kendi gözleriyle görüyorlar ve şaşırıyorlar. Aslında şaşırılacak bir şey yok. Herkes bir işte uzmandır ve uzman medyumların da işi bu problemleri kalıcı olarak hızla ortadan kaldırmaktır.

Hayatınızda ki her türlü problemin çözümü için bana başvurabilirsiniz. İster telefonla, ister iş yerime gelerek probleminizi çözmek için gerekenleri beraber masaya yatırabilir ve tüm sorunlarınızı özel yöntemlerle çok kısa bir sürede beraber aşabiliriz.

Content Protection by DMCA.com
Bu sitenin tüm yasal hakları saklıdır.