Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Toplanan veriler
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizi ziyaret ettiğiniz andan itibaren cookies (çerezler) kaydedilmektedir. Site editörleri ve web tasarım yetkilileri tarafından siteye yapılan ziyaretler, Google Analytics verileri, olası siber saldırılara karşı, spam mailler, scam yöntemler, gelen çağrı telefonları ve siteye yapılan ziyaretçi girişlerine ait IP adresleri 6 ay süreyle sunucularda saklanmaktadır. Yasa dışı bir eylem, faaliyet ya da girişim sonucunda bilgiler gerekli adli birimlere iletilmektedir.

Yasal haklar
Tibet Fal, Medyumluk ve Yaşam Koçluğu Hizmetleri LTD. Alanya Vergi Dairesi’ne kayıtlı, resmi bir işletmedir. Kayıtlı marka olan MEDYUM TİBET’in tüm yasal hakları Serhat Barman’a aittir. Markaya ait olan www.medyumtibet.com sitesinde yayınlanan tüm yazılar uluslararası DMCA yasalarınca teliflenmektedir. Yazıların ve içeriğin izinsiz ve kaynak gösterilmeden paylaşılması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır.

Müşteri gizliliği
Medyum Tibet kendisine başvuran her müşterinin gizliliğini ve mahremiyetini koruyacağını taahhüt eder. Müşterilerin hiç bir kişisel bilgisi, gönderilen veriler ve gerçekleştirilen görüşmeler başka bir 3. şahısla paylaşılmaz. Her müşterinin gizlilik hakkı vardır ve başvurduğu andan itibaren diğer tüm 3. şahıslar için anonim niteliği taşımaktadır. Anayasa’nın 6698. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince yasa dışı bir faaliyet olmadığı müddetçe hiç bir adli kurumla bilgi paylaşma zorunluluğumuz yoktur.

Yasadışı faaliyetler
Web sitemize karşı olabilecek siber saldırılar, spam, BOTNET ve hacking girişimleri, mail yada telefon görüşmelerindeki hakaret, tehdit, küfür ve diğer suç unsuru taşıyan eylemlere karşı gerekli veriler hukuk danışmanlarına iletilerek hukuki aldi süreç başlatılmaktadır.

İş bu gizlilik politikası web sitesi yetkilileri ve site editörleri tarafından düzenlenmiştir. Son güncelleme 05/08/2017 tarihinde yapılmıştır. Siteye erişim sağlayan ve başvuru yapan her kişi bu politikaları kabul etmiş sayılır.

Yazar hakkında

tibet administrator