Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Gerek iş yerime gelenler, gerek maille ulaşanlar, gerekse telefonla arayanlar içerisinde maalesef en çok başvuruyu geri getirme büyüsü konusunda almaktayım. Maalesef diyorum çünkü samimi olarak belirtmeliyim ki bu kadar üzgün ve mutsuz insanla konuşmak, dertlerini dinlemek ve birbirinden farklı üzücü hikayeyle karşılaşmak bir insan olarak beni üzüyor.  Keşke insanlar haksız ayrılıklar yaşamasa, kavgalar olmasa, kıskançlıklar, anlık öfke patlamaları olmasa ve hafif problemli ilişkiler için bana başvursalar. Fakat ne yazık ki hayat da her şey istenildiği gibi olmuyor.

Başka hoca yada medyumlar ne düşünüyorlar bilmiyorum ama ben müşterim de olsalar, kazanç sağlayacak da olsam özellikle günümüz gençlerinin bu konuda yaşadığı sıkıntılar beni gerçekten üzmekte. Ayrılan sevgililer, boşanmış çiftler, anlık hatayla geri dönüşü olmayan yollara girenler, bir anlık öfkeyle hareket edenler, o anki aşk ile yarınını düşünmeyenler, aldatılanlar, aldatanlar, küskün düşenler, üçüncü kişilerin müdahili, bir anlık hevesin kurbanı olanlar, gaflet içerisinde düşenler ve daha niceleri geri getirme büyüsü için başvuruyorlar.

Özellikle internet de geri getirme büyüsü hakkında bir çok yazı yazılmış. Medyum olduğunu iddia eden kimi kişiler aslı astarı olmayan içi boş sözlerle geri getirme büyüsü yaptıklarını, ayrılan kişileri birleştirdiklerini iddia ediyorlar. %90 yanlış ve aldatıcı bilgilerden oluşan bu yazılar dışında %5 şüpheli, %5 ise gerçekten işinde uzman medyum olarak hizmet veren arkadaşlarımızda var.

Bilmelisiniz ki bu çalışmalar sitelerde yazıldığı kadar kolay ve basit çalışmalar değildir. Ayrılığın nedeni, tarafların ayrılmadan önceki hisleri, ayrılık sonrası süreç, dün olanlar, bugün yaşananlar ve yarın olma ihtimali olan olay vb. hepsi başvurduğunuz medyum tarafından detaylı olarak hatasız şekilde değerlendirilmek zorundadır. Gerçek bir medyum için bu gayet basit ve sıradan bir iş olsa da 3 günde bir insanı geri getirmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir.

Geri getirme büyüsü olarak adlandırılan bu işlem aslında uzaktaki kişinin iradesine müdahale ederek onu sizin yanınıza getirme ve tekrar bir araya gelmenizi sağlama yöntemidir. Bu da sıradan medyumların kağıtlara şekil çizerek ya da çeşitli okumalar yaparak sağlayacağı bir durum değildir. Bağlama büyüsü, aşk büyüsü gibi durumlarda uzman medyumlar tarafından yazılacak bazı muskalar, yedirme-içirme yöntemleri vb. işe yarayabilir bu doğrudur bende benzer uygulamalar yapmaktayım ama geri getirme büyüsü bambaşka bir boyuttur.

Giden kişinin geri gelmesi için bazen kişiye ait bir parçaya (saç, tırnak, kıyafet, diş fırçası, havlu vb.) ihtiyaç duyulabilinir. Kişiye ait bir parçaya sahipseniz 3 günlük bu süre 1 güne de düşebilir ve çalışmanın etkisi çok daha fazla olur. Eğer bu parçalardan biri sizde yoksa kişiye ait özel bilgiler ve fotoğrafıyla da çalışma gerçekleştirilebilinmektedir. Benim gerçekleştirdiğim çalışmalar başvuran kişinin durumuna bağlı olaraktan genellikle papaz büyüsü, çeşitli Ermeni büyüleri, kadim büyüler, çingene büyüleri ve en çokta bez bebek büyüsü ve kaşık büyüsü olmaktadır. Bazen bu çalışmalardan bir tanesi yeterli olurken bazen bir kaç tane çalışmayı kombin etmek gerekebiliyor.

Diğer çalışmalarda olduğu gibi geri getirme büyüsü için başvuran kişilere hazırladığım çalışmalarda cinni varlıkları kullanıyorum. Fakat bu çalışmada davet ettiğim ve kullandığım varlıklar diğer işlemlere nazaran sayı açısından iki-üç kat daha fazla, güç ve tesir açısından ise çok daha etkilidirler. Bu sayede çalışmalar hazırlanırken dahi çalışmanın yapıldığı kişi müşterimi arayabilir. Çalışmalar esnasında korkmanıza gerek yok çünkü hiç bir şey görmez, duymaz ve hissetmezsiniz. Gündelik hayatınıza kaldığı yerden aynı şekilde devam edebilirsiniz.

Son olarak hatırlatmam gereken en önemli husus; bu işlemi yaptırmadan önce lütfen çok iyi düşünün ve çok iyi karar verin. Sırf hırs için, öfke için, inat için bu işlemi yaptırmayın. Hem zamanınıza, hem paranıza yazık. İşlem uyguladığım müşterilerim iyi biliyorlar ki işlem yapılan kişi 12 saat ile 72 saat içerisinde büyük bir pişmanlıkla size ulaşır ve o andan itibaren hiç bir şey eskisi gibi olmaz. Artık hayatınızdan bir daha çıkması neredeyse imkansızdır. Kapıdan kovsanız bacadan girer tabiri bu durumu açıklayacak en iyi özlü söz olur. Tekrar ayrılmanız çok zorlaşır. Bu nedenle eğer kişiyle bir ömür geçirmek gibi bir niyetiniz varsa bu işlemi yaptırın aksi bir düşünceniz varsa tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Hayatınızda tekrar olmasını istediğiniz birisi varsa çok kısa sürede %100 sonuç garantili olarak çalışma yaptırabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Yazar hakkında

tibet administrator

Bu sitenin tüm yasal hakları saklıdır.