Geri getirme büyüsü yaptrırdım. Şimdi ne olacak?

Geri getirme büyüsü yaptrırdım. Şimdi ne olacak?

Uyguladığım geri getirme büyüsü sonrasında elinize geçen çalışmalara başladığınız andan itibaren karşı taraf 24 saat ile 72 saat içerisinde mutlak suretle size ulaşacaktır. Bu süre ilk 24 saat (1. gün) içinde olabileceği gibi 72. saat (3. gün) içinde de olabilir. Bu sebeple lütfen karşı tarafın sizinle iletişime geçme ihtimali yoksa lütfen gerekli ortamı oluşturun.

İlk 72 saat çok önemlidir. Çalışmalar tam bu süre içerisinde etki etmeye başlar. Zaman kaybetmeden size belirttiğim direktifleri uygulamaya başlayın. Daha önceden kişiyle olan husumetiniz ve küslüğünüz nedeniyle tüm irtibatı kesmiş olabilirsiniz. Çalışmalara başladığınız andan itibaren karşı tarafı telefon, SMS, WhatsApp vb. sosyal medya profillerinizden engellemişseniz engellerini kaldırın. O an ki şaşkınlık ve şok ile kişi size ulaştığında heycanlanmayın, panik yapmayın ya da endişe duymayın. Bana haber vermeden lütfen karşı tarafın iletişim çabasına karşılık vermeyin.

Karşı taraf size ulaştığı andan itibaren sonuç aldık demektir. Bu aşamadan sonra kademe kademe beraber ilerleyeceğiz. Lütfen o an ki şaşkınlıkla yanlış bir konuşma da ya da söylem de bulunmayın. Kişiyle kavga etmeye ya da eskileri tekrar açarak bir anda tartışmaya girmeyin. Böyle bir durumda tek sorumlu siz olursunuz, sorumluluk kabul etmem söz konusu olmaz. Yaptığım uyarılar dışında hareket etmeniz durumunda işleminiz garanti kapsamı dışında yer alır.

Beraber doğru şekilde ilerlediğimiz sürece 72 saat sonunda kişi gelir ve 1 hafta içinde aranız tekrar düzelir bunun garantisi sabittir ve değişmez. Kişi kısa sürede geldikten sonra tabi ki aranızda öfke ve çekingenlik olabilir. Lütfen sakin ve sabırlı bir şekilde iletişim kurun. Artık eskilere bir sünger çekerek hatalarınızı ve problemlerinizi karşılıklı olarak tatlı dille konuşarak çözdükten sonra ilişkinizi kaldığı yerden yaşamaya başlamalısınız. Yeni bir sayfa açarak geleceğinizi planlamalısınız.

Bazı istisna durumlarda kişi geldikten sonra bağlama büyüsü yaparak işimizi tam manasıyla garanti altına almamız gerekebilir. Bu her zaman olmaz ama daha önceki ayrılık süreci sancılı olmuşsa ve sonrasında bir çok kötü şey yaşanmışsa geri getirme büyüsünden sonra zaman kaybetmeden kişinin ömür boyu size bağlı kalması için bağlama büyüsü yaptırmanızı da öneririm.

 

Yazar hakkında

tibet administrator