Geri getirme büyüsü nasıl yapılır?

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır?

Geri getirme büyüsünün bir çok yapılış şekli vardır. İnternet üzerinde bulduğunuz tarifler ya da medyum olduğunu iddia eden her kişi bu büyüyü yapamaz. Herkesin böyle bir becerisi olsa ülkemizde ayrılan tek bir tane insan kalmaz öyle değil mi? 🙂

Geri getirme büyüsü yapacak hoca ya da medyumun öncelikle uzman ve gerçek bir medyum olması gerekir. En iyi medyumlar dahi bu işlemi yapmadan önce bir kere düşünürler. Çünkü yapılan işlem karşı tarafa tesir ettikten sonra artık o işlemin bozulması çok zordur. Çalışma öncesinde başvuru yapan kişinin ilişkisine dair tüm detaylar çok önemlidir. Ayrılık sebebi, ayrılık sonrası ve kişi geldikten sonraki süreç çok iyi analiz edilmelidir.

Geri getirme işlemlerinin başında papaz büyüsü, canbar büyüsü, kaşık büyüsü ve çeşitli başka büyü yöntemleri gelir. Büyü yapan medyum kadar büyüyü yaptıran kişinin de uygulaması gereken basit fakat önemli bazı aşamalar vardır. Bu işlemler doğru yapıldığı müddetçe sonuç kendi kendine gerçekleşir. Bu çalışmaların detaylarına dair bilgi paylaşmayı uygun görmüyorum çünkü bilinçsizce gerçekleştirilen bir büyü girişimi başınıza bir çok dert açabilir.

Ben gerçekleştirdiğim geri getirme büyüsü yöntemlerinde sizden ayrılan kişiyle zaman, mekan ve sebep fark etmeksizin 72 saat içerisinde bir araya getirmekteyim. Müşterim ve ayrı olduğu kişi arasında bir bağ kalmadığı için ya da görüşme şansları olmadığı için bu işlemler çoğu zaman uzaktan uygulamalarla gerçekleşir ve 24 saat ile 72 saat arasında kesin olarak sonuç verir. Yani karşı taraf sizi bu süre zarfında mutlaka arar. Daha sonrasında konuşup görüşecek olan ve aranızdaki problemi çözecek olan yine müşterinin kendisidir.

Sonuç alınmayacak bir işleme başlayarak zaman kaybetmek istemiyorum. Bunu müşterime açıkça belirtirim. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayın. Sonuçta para iadesi sağlıyorum ve sonuç alınmayacak bir işleme başlayarak hem kazanç elde edememiş oluyorum, hem de boşuna zaman kaybetmiş oluyoruz. Bu nedenle işlem sonucu gözükmüyorsa çalışma başlatmıyorum.

Hatırlatma: Bu işlemi herkese uygulamamaktayım. İşlem yaptıracağınız kişiyle şayet kişiyle bir ömür geçirme niyetiniz yoksa lütfen bu işleme başvurmayın. İleride daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Yazar hakkında

tibet administrator