Bağlama büyüsünün etkileri nelerdir?

Bağlama büyüsünün etkileri nelerdir?

Bağlama büyüsünün yapılışında bir çok çalışma uygulanabilir. Bunların en bilindikleri papaz büyüsü, bez bebek büyüsü ve kaşık büyüsüdür. Başvuran kişinin durumu analiz edilerek hangi işlemin gerektiği tespit edilir. İşlemden kısa sürede sonuç alabilmek için işlemin uygulandığı kişiye ait tırnak, saç ya da herhangi bir kıyafet olması yeterlidir. İşlem yaptıran kişi eğer bu gereçlere sahip değilse o zaman fotoğraf ile çalışmalar gerçekleştirilir.

İşlem yapıldıktan sonra büyünün yapıldığı kişide işlemi yaptıran kişiye hızlı bir bağlılık söz konusu olur. Büyünün yapıldığı kişi işlemi yaptıran kişiyi düşünmeden tek bir an geçiremez. Ruhen ve bedenen işlemi yaptıran kişiyi düşünür, arzular ve bağlanır. Büyünün etkisiyle gözü başka hiç kimseyi görmez. Bu kimseler aile fertleri, arkadaşları ya da sosyal çevresi olsa dahi tek sözünü dinlediği kişi işlemi yaptıran kişi olur.

İşlemin etkisi kalıcıdır ve başka bir kişi tarafından bozulmayacağına dair garantim altındadır. Siz istemediğiniz sürece başka hiçbir hoca bu işlemi bozamaz ya da büyü yapıldığını fark edemez. Uyguladığım bağlama büyüsü ancak sizin istek ve arzunuzla tekrar bize başvurmanızla bozulabilinir.

Eğer işlemi yaptırdığınız kişiyle bir gelecek planınız yoksa bu işlemi yaptırmanızı tavsiye etmem çünkü bağlanan kişi bir daha hiçbir şekilde sizi terk etmez ve ayrılamaz. Tamamen sizin sözünüzde ve sizin emrinizde olur. Siz kişiyle ayrılmak isteseniz dahi o yine sizin peşini bırakmaz ve bunu saplantılı hale getirebilir. Bu nedenle kişiyle mutlu bir gelecek planınız yoksa boş yere işlem yaptırarak paranızı boşa harcamayın. Eğer niyetiniz de ciddiyseniz ve işlemin yapılacağı kişiyle geleceğe dair planlarınız varsa bu işlemi yaptırmanız uygun olur.

Bağlama büyüsü eşlere, nişanlılara, sevgililere, sözlülere ve aile bireylerine uygulanabilinir. Gözü dışarıda olan, size ilgi göstermeyen ya da aldatılmaktan korkan herkes bu işlemi yaptırabilir. Eğer siz de bu gibi durumlardan rahatsızsanız garantili olarak büyü yaptırabilir ve probleminizi çok kısa sürede çözebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bana mail ve telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

tibet administrator