Garantili medyum

Garantili medyum

Hepinizin bildiği üzere uzun yıllardan bu yana başarı, güven ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak medyumluk alanında hizmet veriyorum. Bu nedenle yaşadığı olumsuzluklar sonrasında problemlerinin çözümü için garantili medyum arayan bir çok kişinin ilk olarak kapısını çaldığı kişi oluyorum. Bu da haliyle ciddi bir yoğunluk yaşamama neden oluyor. Keşke bu problemler yaşanmasa ve keşke müşterilerim için daha güzel konularda yardımcı olmak için hizmet versem fakat maalesef hayat da her şey istediğimiz gibi gitmiyor.

Sitemde yayınladığım yazılarda ’72 saat de çözüm, %100 sonuç garantisi ve para iadesi garantisi’ gibi net ve kesin ibareler görürsünüz. Bazen insanlar haklı olarak bu nasıl oluyor diyerek şaşırıyorlar. Cevabını bir çok kişiye sıkılmadan, usanmadan veriyorum fakat merak eden kişiler için bir de bu yazımın içeriğinde bunun nasıl mümkün olduğundan bahsedeceğim. Garantili medyum olarak bazı prensiplerim var.

Olmazsa olmaz ilk prensibim; güven.
İlk olarak danışan müşterimle aramızda karşılıklı olarak güvenin oluşması gerekir. Benim müşterime, müşterimin de bana gerekli güveni sağlaması gerekir. Beni tanıyan eski müşterilerimin yönlendirdiği yeni danışanlarımda çok bir problem olmasa da özellikle internet üzerinden ulaşan kişilerde ciddi bir güven problemi var. Bu problemin aşılması ne yazık ki çok zor. Çünkü bana başvurmadan önce medyum olduğunu iddia eden sahtekar medyumlar tarafından dolandırılan ve hayalleri yıkılan bu kişiler haliyle bana başvururken de korku içinde temkinli olarak başvuruyorlar. Bu konuda çok haklılar. Hayalleri yıkılmış, güvenleri kaybolmuş, maddi-manevi zarara uğramış, zamanları çalınmış, yaşadığı her şey daha kötü hale gelmiş olan bu kişilere neden böyle yapıyorsun ya da bana güven demek gibi bir hakkım yok. Bu nedenle danışan müşterime çalışma öncesinde gerekli telkinleri ve uyarıları yapıyorum. Çalışma dahilinde neler yapacağımızı detaylı olarak anlatıyorum. Gelme imkanı varsa aklında hiç bir soru işareti kalmaması açısından kendisini iş yerime davet ediyorum.

Çalışma süreciyle birlikte benimle mahremini ve özelini paylaşan müşterimle artık medyum-danışman ilişkisinden öte sırdaş oluyoruz. Yapılan özel bakımlarla ve gerçekleştirilen çalışmalarla artık o yol arayan, ben de yol gösteren oluyorum. Hatta zaman içerisinde karşılıklı güven ve samimiyet ile bir çok müşterimle bu durum dostluk seviyesine kadar yükselmiş oluyor.

İkinci prensibim; müşteri memnuniyeti.
Müşterimin aldığı hizmetten memnun kalması çok önemli. Hizmet alır, sonuç alınır ama müşterim benden aldığı hizmetten memnun kalmadıysa bir yerlerde problem var demektir. Bir hasta hastaneye gider, tedavi olur fakat hastaneden ayrılırken “Bir daha bu doktora asla gelmem!” diyorsa o doktorda bir problem var demektir. Bu sebeple müşterilerimin yanımdan memnun ayrılmaları benim için çok önemli.

Bana başvuran her müşterimin problemiyle titiz bir şekilde ilgilenir ve çalışmaları bu titizlikle gerçekleştiririm. Özel olarak geliştirdiğim ve hiç bir yerde bulunamayacak çok özel kaynaklardaki kadim bilgilerle, hizmetimde olan kimi varlıklar yardımıyla çalışıyorum. Sizi rahmani ya da şeytani olarak kandırmıyorum. Vefk adı altında dolandırıcılık yapmıyorum. Açık olarak ne tür çalışmalar olduğunu herkesin okuyabileceği şekilde yazıyorum. Bu sayede yılların tecrübesiyle çok kolay ve basit bir şekilde sonuç garantisi verebiliyorum.

Çalışma öncesi, çalışma süreci ve çalışma sonucunu önceden belirliyorum. Sonuç alınmayacak hiç bir işleme başlamıyorum. Müşterim için gereken çalışmaları belirler ve çalışmalar için masraftan hiç bir zaman kaçınmam. Hizmet fiyatlarım bu yüzden yüksektir. Müşterim bunu bilerek ve kabul ederek başvuruyu gerçekleştirir. Medyumluk ve büyücülük zor, pahalı ve meşakkatli bir iştir. Ciddiyet, uzmanlık ve profesyonellik ister. Türkiye’de bu garantiyi verebilecek garantili medyum sayısı bir elin beş parmağını geçmez.

Ego ya da megalomanlık olarak algılanmasını istemem fakat benim garanti veremediğim bir işlem için hiç bir medyum size sonuç veremez. Boşuna başka bir medyuma gitmek ancak size para ve zaman kaybına neden olur. En iyi medyum benim demiyorum fakat medyumum diyen herkese de çok rahat 72 saat de sonuç garantisi verebilecek şekilde meydan okuyabilirim. 🙂

İş yerime gelen müşterilerim ofisimin dekorasyonunu bilirler. Her şey tamamen müşterimin kendini rahat, güvende ve huzur içerisinde zaman geçirmesi için tasarlandı. 40m kare geniş tavanlı bekleme odası, sigara ve televizyon odası, geniş balkon, mutfakta sınırsız çay, her an sıcak espresso makinesi ve her gün taptaze börek, poğaça ve kuru pastalar. 🙂 Çalışma yaptırmak zorunda değilsiniz, sizler için her zaman bir fincan kahvem var.

Garantili medyum olarak astroloji, falcılık, büyücülük, parapsikoloji, Kabala, Paganizm, spiritüalizm, gizli ilimler, metafizik, Demonizm, havas ilmi, kadim bilgiler gibi konularda kesin net ve garantili olarak %100 sonuç alacağınız şekilde hizmet veriyorum. Sonuç alınmayan işlemlerde bildiğiniz üzere ödemeyi anında iade ediyorum.

Şayet hayatınızda her şey zora girmişse, ne olacağını bilmediğiniz bir yola girmişseniz, yaşadığınız problemlere tek başınıza çözüm bulamıyorsanız, kapı kapı medyum gezerek her seferinde mağdur edilmişseniz, gerçekleştirmek istediğiniz yarım kalmış hayalleriniz varsa, artık kötü günleri arkanızda bırakarak gerçekten mutlu olmak istiyorum diyorsanız %100 memnuniyet ve sonuç garantisiyle Medyum Tibet’den hizmet alabilirsiniz. Üstelik kendisinin iş yerine gitme şansınız yoksa ister telefon yoluyla, ister kişisel web sitesi olan www.medyumtibet.com adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve online hizmet almak üzere randevu alabilirsiniz.

Yazar hakkında

tibet administrator