En iyi medyumlar kimler?

En iyi medyumlar kimler?

Google üzerinden  medyum arayan insanlar öncelikle en iyi medyumlar kimler diye aratıyorlar. Maalesef en iyi medyumları bulmanın yolu Google ya da sosyal medya değildir. Bulacağınız garantili medyumu internet üzerinden bulamazsınız. İnternet siteleri üzerinde denk geldiğiniz medyum tavsiyesi, medyum önerileri sitelerinde adı geçen medyumların gayesi medyumluk yapmak ya da problemlerinizi çözmek değil yalnızca paranızı almak ve sizi mağdur etmektir.

İnternet üzerinden bulacağınız etkili büyü yöntemleri, geri getirme büyüsü, geri getirme duası ya da bağlama büyüsü, bağlama duası vb. gibi yazılar size tek bir fayda sağlamaz. Boşuna zaman kaybedersiniz ve hatta yanlış bir uygulamayla çok hatalı girişimlerde bulunabilirsiniz. Çünkü bu tür içerikleri paylaşan kişilerin medyumluk, maji, parapsikoloji ya da cinler alemi hakkında hiç bir bilgisi yoktur. Birbirlerinin sitelerinden kopyaladıkları ve oradan buradan buldukları yanlış bilgileri sitelerinde paylaşmalarının tek amacı; sitelerine daha fazla ziyaretçi çekmek ve ağlarına yeni kurbanlar düşürmektir. Bu tür uygulamalar işe yarasa hiç kimsenin hoca ya da medyuma zaten ihtiyacı kalmaz. Bu nedenle yardıma ihtiyacınız olduğu durumlarda bu tür yanlış uygulamalarla zaman kaybetmek yerine iyi referanslarla bulacağınız uzman medyumlardan yardım almak en doğru olan şey olacaktır.

Profesyonel medyumları ve garantili medyumları bulmak istiyorsanız mutlaka daha önceden o medyuma başvurmuş kişilerle yüz yüze konuşun ve tanışın. Forum sitelerinde, Google reklamlarında, haber sitelerinde ya da medyum tavsiye, medyum şikayet, medyum önerileri, medyum yorumları vb. yerlerde medyum aramayın. En iyi medyumlar ancak o medyuma başvurmuş tanıdığınız gerçek kişilerin gerçek yorumları ve gerçek sonuçlarla bulunabilinir. Bu sayede garantili medyumlarla çalışabilir ve istediğiniz sonucu çok kısa sürede garantili olarak elde edebilirsiniz.

Ben kendi adıma hiç bir zaman en iyi medyum benim demedim ve demem. El elden her zaman üstündür. Belki benden daha iyi medyumlarda vardır. Fakat yıllardan bu yana icra ettiğim medyumluk mesleğinde henüz benim gibi 72 saat de sonuç garantisi verebilen ve para iadesi yapabilen tek bir medyuma denk gelmedim. Her şeyi kısa sürede hallettiğini iddia eden çok medyum hoca gördüm ama başarabilenini henüz göremedim. Böyle bir medyuma denk gelirsem gocunmadan ve çekinmeden seve seve elini sıkar ve kendisiyle mesleki açıdan fikir ve bilgi alışverişi yapmak isterim.

Yazar hakkında

tibet administrator