Bilgilendirme

Telefonda ve mailde yüzlerce soru geldiği için en çok sorulan soruları cevapladığım bu yazıyı internet sitemi ziyaret eden ziyaretçilerimle paylaşmak istedim. Merak ettiğiniz soruları bu sayfada bulacağınızı tahmin ediyorum. Eğer burada bulamadığınız ve kafanızı kurcalayan başka sorular varsa lütfen sormaktan çekinmeyin. En doğru bilgiyi aktaracağımdan endişeniz olmasın.

En çok sorulan soruların başında “Nasıl garanti verebiliyorsunuz?” sorusu geliyor.

Bu sorunun cevabı aslında çok basit: Her işin bir uzmanı vardır. Bir insan iyi yemek yapabilir, iyi futbol oynayabilir, iyi resim çizebilir, iyi matematik bilebilir, iyi şarkı söyleyebilir ya da iyi bir film çekebilir. Herkesin uzman olduğu ve ilgi duyduğu alan başkadır. Benim uzman olduğum ve geçimimi sağladım alan ise medyumluk. Müşteri memnuniyetini sağlamadığım sürece para kazanamam, verdiğim hizmet sonucu müşterim memnun kalmazsa beni başkasına önermez ve bu da kötü bir imaj oluşturarak kısa sürede beni mesleğimi icra edemez hale getirir. Her başarı ve her olumlu geri dönüş ise bana daha fazla kazanç  sağlar ve kişilerin başkalarına önermesi için daha iyi bir referans oluşturur. Tamamen bu bilinçle hareket ederek hizmet veriyorum. Bu da hazırladığım çalışmayı büyük bir titizlikle sonuca odaklı olarak hazırlamamı sağlıyor.

Gerçekleştirdiğim çalışmaları yıllar önce Kahire’den edindiğim 400 yıllık, 3 ciltlik seriden oluşan kadim bir büyü kitabından ve bir çok farklı kaynaktan yararlanarak gerçekleştirmekteyim. Tüm çalışmalar yılların verdiği tecrübeyle geliştirdiğim kendi yöntemlerim ve cinnilerden aldığım yardımlar ile gerçekleştirdiğim çalışmalardır. Çalışma öncesi yaptığım analiz ile kesin sonuç varsa işlemi kabul ediyorum. Sonuç ihtimali düşük olan ya da riskli olan işleme başlayarak hiç zaman kaybetmiyorum. Müşterime de gereksiz para kaybı ve hayal kırıklığı yaşatmıyorum.

Özellikle günümüzde her önüne gelenin kendine hoca ve medyum dediği iyiyle kötüyü ayırt etmenin çok zorlaştığı bir dönemde insanların doğru medyumu bulması hayli güç oluyor. Başvuru yapan kişilerin %90’ı daha önceden bana başvurmuş, sonuç almış ve memnun kalmış tanıdıklarının beni kendilerine önermesiyle başvuruyorlar. Dürüst olmak gerekirse bu benim için en önemli unsur. Her müşterim diğer bir müşterim için referans özelliği taşıyor. Gittiğiniz bir doktordan memnun kalıp onu başkalarına da önermeniz gibi bizim mesleğimizde de gerçek medyumlar ya da hocalar kulaktan kulağa yayılarak ün kazanıyorlar.

Yine sık sorulan sorulardan bir diğeri “Çalışmalarınız dini inançlara uygun mu?” oluyor.

Hayır, hiç bir çalışmam hiç bir dini üsluba göre değildir. Öncelikle bunu açık ev net olarak belirteyim. Şöyle açıklayayım; Evet işlemlerde duruma göre dini imgeler, çizimler ve malzemeler olabilir fakat hiç bir dine bağlı olarak hizmet vermemekteyim. Başkaları gibi işin içine dini katarak kimseyi kandıramam. Bu işlemler sonucu net olan ve geri dönüşü olmayan büyü işlemleridir. Tüm dinlerde büyü yasaklanmıştır bunu unutmayın. İşin içine dini katarak kelime oyunu yapan kişilere kesinlikle inanmayın. Kendisine medyum diyen bir kişi hiç bir dine bağlı olarak çalışmaz, çalışamaz. Tüm dinler büyüyü yasaklamaktadır. Hem büyü çözdüğünü, hem vefk yazdığını, hem de papaz büyüsü yaptığını söyleyen birisi zaten ironi üstüne ironi yapmaktadır. Galatasaray Üniversitesi’nde okuyan, Beşiktaş’da oturan Trabzon’lu bir Fenerbahçe taraftarı gibi bir şey oluyor. Baştan aşağı ironik ve anlam kargaşı içinde olan ve hiç bir parapsikoloji bilgisine sahip olmayan bu tür art niyetli kişilerden lütfen uzak durun.

Kazancını medyumluktan sağlayan dürüst, güvenilir ve gerçek bir medyum yalnızca müşterisinin isteğini yerine getirir. Bu da doğal olarak iradeye müdahale ederek doğanın kanunlarına aykırı çalışmalarla gerçekleştirilir. Yaptığım çalışmalarda 1 gün ile 3 gün içerisinde sonuç garantisi veriyorum. Bu sonucu almak kolay bir şey değildir. Bu ciddi bir tecrübe, uzmanlık ve büyü uygulaması gerektirir.

“Ne tür işlemler uyguluyorsunuz?” sorusunun cevabına gelecek olursak;

Gerçekleştirdiğim tüm işlemler büyüdür. Yukarıda ki paragrafta belirttiğim üzere uyguladığım tüm çalışmalar kendi geliştirdiğim yöntemlerdir. Çalışmalar gerçekleştirilmeden önce yapacağımız analiz ile problemin nedeni nedir? Çözümü nedir? Ne tür çalışmalar gerekir? gibi soruların cevabı aranır. Tüm bunlar belirlendikten sonra kişiye özel olarak hazırlanacak işlemlerle çözüm süreci başlatılır.

Çalışmalar hazırlandıktan sonra genel olarak işlemlerin uygulama aşamasının %75’lik kısmı bana aitken %25’lik kolay ve basit kısmını müşterinin uygulaması gerekmektedir. Hazırlanan işlemler korkacağınız, endişe edeceğiniz ya da çekince duyacağınız çalışmalar değildir. Herkesin uygulayabileceği basit ve kolay işlemlerdir. Hiç bir işlemde okuma, yazma, çarpma, bölme vs. bir şey yapmanıza gerek yok.

İşlemler iş yerime gelen kişilere elden teslim edilmektedir. İş yerime gelme şansı olmayan, telefonla ya da mail ile ulaşan müşterilerime ise güvenli kargo paketi ile gönderilmektedir. Kargolar gizlilik ve mahremiyetinizi koruyarak hediye paketi şeklinde paketlenir ve istediğiniz isimle, istediğiniz adrese gönderebilinmektedir.

İşlem öncesi aldığım sorulardan birisi de “Gerçekten iade sağlanıyor mu?” sorusu.

Evet, 3 gün içerisinde sonuç alınamayan işlemlerde ödemenizin tamamını tarafınıza iade ettiğimi bilmenizi isterim. Ne haksız kazanç ile kişilere mağduriyet vererek zarar sokmanın manası var, ne de sonuç alınmamışsa o işlemle alakadar olarak zaman kaybetmenin manası var. %10 da olsa sonuç alınmayan ya da sonuç alınsa da tam istenildiği şekilde olmayan işlemler oluyor. Bu durumda ya paranızın iadesini talep edersiniz, ya da yalnızca bir defaya mahsus işlemin tekrarlanmasını talep edebilirsiniz. Tekrarlanan işlemden tekrar ücret talep edilmez ve eğer düşük ihtimalde olsa o işlemden de sonuç alınamamışsa 2. işlemde iade edilecek paranın %50’si iade edilir. İade talep etmeyen müşterim bunun sorumluluğunu kabul etmiş sayılır.

Fiyat konusu ise yine en çok sorulan soruların başında geliyor.

Kesinlikle ücretsiz hizmet vermiyorum. Kazancımı medyumluk ile sağlıyorum, devlete vergi veriyorum. Resmi, ruhsatlı, belgeli uzman bir medyumum. Yani bu iş benim için hayır işi ya da dua almalık bir iş değil. Bazı anlayışsız kişiler bizi insan dışı biri sanıyorlar ama bende herkes gibi insanım. Herkes gibi para kazanıyor, yaptığım alışverişlere karşın para ödüyorum. Bu tür cahil ve bilgisiz kişiler haklı olarak bazen beni de daha önceden kandırıldıkları medyumlardan birisi sanarak 500TL – 1,000TL gibi komik rakamlara hizmet verdiğimi sanabiliyorlar. Bu fiyatlara hazırlanan işlemler için gerekli olan şeyler bile tam olarak temin edilemiyor. Böyle ucuza çalıştığını söyleyen bir medyum varsa mutlak suretle sahtekardır. Size bir kağıt parçası gönderir ve aylarca sonuç almak için beklersiniz. Sonu yine hüsran olacaktır çünkü bu iş kağıda şekiller çizerek bitmez. Onlarca yöntem, araç-gereç, materyal, uygulama, el işçiliği ve bilgelik gerektirir. Yani köşe başında yediğiniz ne olduğu belli olmayan etten yapılan köfte ile Nusret’de yediğiniz et aynı değildir.

Kişiler benden aldıkları hizmet de kandırılmadan, dolandırıcılara para kaptırmadan garantili bir defa işlem yaptırıyorlar ve ömür boyu mutlu oluyorlar. Sonuç alınamazsa paralarını 1 gün içinde tamamen iade alıyorlar. Gerçekleştirdiğim tüm çalışmalar sonuç ve para iade garantili. Bu nedenle herkesin bildiği üzere çalışmalarım minimum 1,500TL – maksimum 6,000TL arasında değişmektedir. İş yerimde kredi kartına 3 taksit yapma imkanı sunmaktayım. Bunun dışında çek, senet, borç, takas vb. yöntemler dahil fiyatlarda hiç bir şekilde esneklik gösterilmemektedir.

Uzaktan çalışmalarda ödemeler başka medyumlar gibi farklı isimlere değil direkt olarak bana ait olan şirket hesabı adına (Serhat Barman) yapılmaktadır. Her yapılan ödemede banka stopaj vergisini kesmektedir. IBAN üzerinden ödemenizi yaptıktan sonra alıcı olarak dekontta “Tibet Falcılık, Medyumluk ve Yaşam Koçluğu Hizmetleri LTD.” ibaresini görebilirsiniz. İade talep etmeniz durumunda karışıklık olmaması adına lütfen dekontunuzu ve gelen kargoda ki hizmet makbuzunuzu çalışma sonuna kadar saklayın. Bu sayede haklı olarak aklınızda doğabilecek herhangi bir olumsuzluk ya da mağduriyet durumunda tüm yasal haklarınız saklı kalacaktır.

Her şeyi şeffaf ve dürüst şekilde anlattığımı düşünüyorum. Başkaları gibi her müşterime farklı şeyler söylemediğimden ve herkese eşit mesafede yaklaştığımdan emin olunması adına herkesin okuyup görebileceği şekilde bu bilgilendirme yazısını paylaşmak istedim ki başvuracak kişilerin bu önemli detayları bilmesi ve öyle başvuru yapması iyi olacaktır. Yüz yüzeyken ya da telefonda merak ettiğiniz soruları dilediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Yalnızca 21 yaş ve üstü kişilere hizmet vermekteyim!

Content Protection by DMCA.com
Bu sitenin tüm yasal hakları saklıdır.