Bez Bebek Büyüsü

Bez Bebek Büyüsü

Kimi çevrelerin voodoo büyüsü olarak bildiği, bazen filmlerde, kitaplarda, dizilerde gördüğünüz bu büyünün gerçek adı  voodoo büyüsüdür. Bugün hala daha Orta Asya, Hindistan ve özellikle Güney Afrika’da yaygın olarak uygulanmaktadır. Büyünün yapılış şekli ise özel bir kumaş ile dikilen bebeğin içi pamuk yada elyaf ile doldurulur. Aynı zamanda işlemin yapıldığı kişinin mutlaka vücudundan bir parçası (Tırnak, saç, diş vb.) gerekmektedir. Bu parçada bebeğin içine konulur. Bebeğin üzerine bazı şeyler okunur. Daha sonra işlemin yapıldığı kişi erkek ise üzerine domuz yağı, kadın ise adet kanı sürülerek bazı bitkiler yakılır, yakılan bitkilerin külü bebeğin içine eklenir. Kişiye ait bir parça yoksa maalesef bu işlem gerçekleştirilemez. Diğer detayları internet üzerinden vermeyi uygun görmüyorum.

Dikkat: Türkiye’de Bu büyüyüğü yaptığını iddia eden hiç bir medyum bu büyüyü yapamaz. Yüzlerce müşterim var ve iş icabı bir çok hoca ve medyum tanımaktayım. Bu hocaların bazıları gerçekten alanında uzman insanlar. Bir çoğunu tanımazsınız, tanıdıklarınız içinde de gerçekten profesyonel olarak iş yapan yalnızca bir kaç tanesinin sitesi var. Onları istisna olarak bir köşeye ayırıyorum fakat geri kalan istisnasız hiç bir medyum bez bebek büyüsünü yapamaz. Bunu bu kadar açık ve net söyleyebilirim.

Peki nasıl bu kadar eminim?

Bu büyüyü yapabilmek için davet edilen varlıkların çalışmanın gerçekleşmesi için istediklerini yerine getirebilecek benim dışımda bir kaç kişi var. Bu çalışma uygulanırken kullanılan bazı malzemeler hemen hemen her yerde bulunabilecek şeyler iken, çalışmanın işe yarayabilmesi ve gerçekten büyü görevi görebilmesi için gereken özel ana maddeyi bulabilmek imkansızdır. Bu malzeme özel bir kimyasaldır ve istek doğrultusunda formülü ileterek maddeyi Kıbrıs’ta ki bir kimyagere yaptırmaktayım.

Türkiye dışında bu çalışmayı uygulayan şamanlar ya da büyücüler yaşadıkları yerde bu maddeyi bitkilerden elde etmektedirler. Türkiye’de bu madde olmadığı için ancak ilaçların içindeki madde içerisinden elenerek elde edilebilnmektedir. Bunun içinde formülün bilinmesi gerek. Bu formülü bilen yalnızca bir kaç kişi mevcut. Madde olarak isimlendirdiğim şey aslında bir tür elementtir ve bir araba nasıl ki aküsüz çalışmazsa bu madde olmadan o varlıklar bu çalışma için davet edilemez, görevlendirilemez. Gerçekleştiririm diyen varsa kesin olarak yalan atıyordur.

Bez bebek büyüsü yapılan kişi dünyanın her neresinde olursun hayatta olduğu müddetçe bebeğin üzerine batırılan ilk iğneden sonra artık sizin himayenize girmektedir. Müşterilerim bilir çalışmanın yanında 3 adet çuvaldız iğne göndermekteyim. İğneleri önden sapladıktan sonra arkasından çıkartmanız gerekmektedir. İğnelerin bir tanesini bebeğin kafasına, bir tanesini kalbine, bir tanesini tam ortasına saplamalasınız. Birisi aklını, birisi kalbini, birisi ruhunu tamamen size çevirir. Giden her nerede kiminle olursa olsun gelir. Kişiyi size ömür boyu bağlar. Bebek ve iğneler sizde olduğu sürece bu işlemi hiç kimse bozamaz. İşlem ömür boyu etki gösterir. Detaylı bilgiyi birebir de vermekteyim.

Bir çok mesaj geldiği için bu yazıya bir not eklemek istedim…

Bu işlemin sonucu bilen müşterilerim ne denli etkisi olduğunu bilirler. Filmlerden yada dizilerden gördükleriyle iğneyi başka yere sapladığında hastalık ya da o anda iğnenin battığı yerle kişinin aynı bölgesinin rahatsızlık duyacağına dair bir algı var, bu doğru. Fakat bunun için işlemi yaparken ona göre çalışma uygulanmaktadır.

Evet, kişilere zarar vermek, hasta etmek için bu işlem uygulanmaktadır. Fakat her ne şartta olursa olsun insanlara zarar vermek için bu işlemi yapmamaktayım. Teklif dahi etmeyin! Eğer birileri tarafından zarara ya da haksızlığa uğradıysanız papaz büyüsü işlemini uygulamaktayım.

Benim gerçekleştirdiğim çalışma tamamen kişilerin geri gelmesi, bağlanması ve aşık olması içindir. Bunun haricinde düşünüldüğü şekilde olan çalışmayı işleme kesinlikle eklememekteyim. İğneyi isterseniz yüzlerce defa başka yerlere batırın fark etmez. İğneler bebek üzerinde yalnızca kafa, kalp ve göğüs bölgesinde celp görevi görür. Bunun dışında başka hiç bir bölgede etki olmaz.

 

Content Protection by DMCA.com

Yazar hakkında

tibet administrator

Bu sitenin tüm yasal hakları saklıdır.